| emigranti in tenerife a întrebat:

Care-i bronzul cel mai bun pentru piele? De mare, de munte, de agricultură, de construcţii sau?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| asya a răspuns:

De munte! E cel mai sanatos si de lunga durata!

| Flav a răspuns:

Daca fac sex in balcon, unde incadrez bronzul?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cel treptat, de dimineata, care incepe sa se observe dupa cateva zile, daca este prea brusc poti face arsuri asa cum am reusit eu in week-endbig grin

| Xonia a răspuns:

De mare

| LuS[z] a răspuns:

Am citit intr-o revista de sanatate ca cel mai bun si frumos este cel de mare

| Ana a răspuns:

De mare.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Bronzul de munte este cu adevarat cel mai sanatos bronz.Intr-adevar,te bronzezi mai greu insa in comparatie cu bronzul de mare care se duce extrem de repede, bronzul de munte tine de 10 ori mai mult.De asemenea, bronzul de mare se produce fortat si este daunator pentru piele deoarece ti-o arde foarte tare datorita razelor puternice ale soarelui care actioneaza asupra pielii noastre.Bronzul de munte se produce treptat, deci nu are cum sa iti arda pielea.happy

| cornel a răspuns:

De mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De munte. For sure. cool

| ღKittyღ a răspuns:

De mare

| MaRi_6563 a răspuns:

Toate sunt la fel.

| maryus66 a răspuns:

De munte. sigur!