| midlleearth a întrebat:

Cunoasteti vreo metoda de a curata bronzul de pe piele?

Răspuns Câştigător
| Diaaaana a răspuns:

Faci baie fierbinte si cu un burete(fara sapun) incepi sa-ti freci pielea. Functioneaza sigurbig grin

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu benzină sau cu alt solvent și apoi cu apă și săpun, dacă este vopsea cu bronz.
Dacă este "bronz de la soare" cu timpul, că în timp de cam o lună, se schimbă pielea.

| NoChanceForUs a răspuns:

Se duce singur.
Sau cu peria de sârmă.

| MâţulMov a răspuns:

Eroare de server
Site-ul web a întâmpinat o eroare când a preluat http://www.TPU.ro/intrebare/login/a6035187/. Aceasta poate fi dezactivată pentru lucrări de întreţinere sau poate fi configurată incorect.
Iată câteva sugestii:
Reîncărcaţi această pagină web mai târziu.

| Stefanu a răspuns:

Diluant.alta metoda nu stiu, poate te va ajuta.
Stima!