| Bianca38 a întrebat:

Care miroase mai frumos si pesista mai multtongueerceive, Incandessence sau Only Imagine(AVON) vreau raspunsuri clare dau funda si repede daca se poate dau funda abia dupa mai multe raspunsuri kiss kiss kiss

1 răspuns:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Salut big grin
Eu am avut Perceive si Incandessence, deci de Only Imagine nu stiu ce za iti zic...Ambele au mirosit bine dar parca Incandessente persista mai mult.Incandessence miroase mai dulce, iar Perceive mai fresh putin. Daca vrei sa te convingi singura ia legatura cu un reprezentant si spune-i sa iti aduca cate o mostra din fiecare.O mostra costa cam 1.20 lei si iti aduce intr-o fiola foarte draguta.
Sper ca te-am ajutat!