| Biaa14 a întrebat:

Hei TPU,dintre parfumurile de la avon, care miroase mai bine dintre little black dresa sau incandessence.

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Hey,eu iti recomand Little black dress pentru ca mirosul persista.
Incandessence este groaznic
L-am comandat si am fost totak dezamagita de el.
Recomand Little Black dress
♥Funda?

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Eu personal prefer Little black dress. Si acum il folosesc! E preferatul meu.

| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele:
http://produse-avon.blogspot.ro/......seara.html

| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele:
http://produse-avon.blogspot.ro/......eara.html_

| Anonymm13 a răspuns:

Incandessence (y)

| Rebelina a răspuns:

Little black