| Sara2 a întrebat:

Care parfum de la avon il recomandati? despre sensuelle ce parere aveti? sau alte pareri ce va place?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand Percive, are un miros placut si chiar persista

| xClementine a răspuns:

Herve Leger mi se pare extrem de bun, de fin si cu un miros foarte aparte.
Am mai multe parfumuri pe care le schimb in functie de starea de spirit din ziua respectiva. happy Ah, da, si Rare Pearls. Il iubesc!

| ioanahd1 a răspuns:

Sensuelle mie imi place foarte mult
Ar mai fi Pur Blanca,Percive,Infinit Moment,Slip Into, Incandessence, Rare Pearls, Little White/Black/Red Dress, Today(toate 3), Christian Lacriox Nuit, Outspoken by Fergie, Eternal Magis Enchanted, Pure O2(mie astea imi plac)
Funda?

| Kasia a răspuns:

Recomand City Rush. Miroase perfectlove struck...e genial si persista ceva.
Am si eu Sensuelle si miroase tare bine, e dulce insa nu persista foarte mult.

| Irivandeniren a răspuns:

Nuanta de cur

| justme25 a răspuns:

Mie imi place mult treselle