| anonim_4396 a întrebat:

Care placa e mai buna? Una Remington S 1500, Display LAD, temperatura maxima 230 grade cu control temperatura 150-230 grade, invelis ceramic care costa un milion sau una Philips HP 8309/00, display LAD, temperatura maxima ma 210 grade fara control temperatura, invelis ceramic care costa tot un milion?
P.S. Imi cer scuze pentru categoria nepotrivita.

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Eu am placa de la Philips, o am de vreo 5 ani si e foarte buna nu am probleme cu ea. Atât ca e placa de întins nu bucle sau altceva. Ști ca unele placi după ce se obișnuiesc cu parul nu mai întind ei bine a mea ma întinde :d. Acum tu decizi vezi câte poți face cu placa. Eu iti recomand Philips ca si calitate.