| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ieri am achizitionat o placa de par.Nu prea sunt multumita de ea ca nu imi face in totalitate parul drept.Asta cumparata ieri Este Philips, Display LED si temperatura maxima de 210 grade.A costat un milion.Acum am vazut alta care mi se pare ca e mult mai buna.E tot Philips,Display tot LED, temperatura maxima de 230 grade si tot un milion costa dar ei i sa poate regla si temperatura.As putea sa o returnez si sa o iau pe aceasta?

1 răspuns:
| SweetyLovVe28 a răspuns:

Nu sunt sigura! Daca ai folosit-o deja s-ar putea sa zica ca tu ai stricato! Nu stiu ce sa zic, poate ar trebui sa te duci si sa incerci, poate ai noroc si poti sa o returnezi! Dar nu te-ai gandit ca poate nu are nimic si asa merge ea de fapt!