| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ieri am achizitionat o placa de par.Nu prea sunt multumita de ea ca nu imi face in totalitate parul drept.Asta cumparata ieri Este Philips, Display LED si temperatura maxima de 210 grade.A costat un milion.Acum am vazut alta care mi se pare ca e mult mai buna.E Remington S1005, Display LED, temperatura maxima de 230 grade si tot un milion costa dar ei i sa poate regla si temperatura.As putea sa o returnez si sa o iau pe aceasta? Care este mai buna? Philips sau Remington?

6 răspunsuri:
| Bella116 a răspuns:

Poti sa returnezi dar grabestete...din punctul meu de vedere Philips e mai bun.

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Bella116):

Da dar nu mi l-a facut drept comlet.La placa Philips care o am nu i se poate regla temperatura si are 210 grade.La Remington S1500 i se poate regla temperatura si are 230 grade tempratura maxima.

| Bella116 a răspuns (pentru AlexandraPreda):

Atunci du-te si schimba-l. daca zici ca nu e bun nu ai nimic de pierdut. poate cu Remington-ul ai noroctongue

| Spartacus1127 a răspuns:

Rezultatele nu se vad din prima! Daca te-ai mai dat cu placa inseamna ca parul s-a obisnuit cu acea temperatura si acel grad de intindere. O sa obtii rezultate peste aproximativ 1 saptamana! happy
De returnat o poti returna numai daca ti-au dat garantie, dar nu are rost. Funda?

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Spartacus1127):

Mi-au dat garantie.Cand am fost la pritena mea mi-a facut parul cu placa si era prima oara dar mi-l facuse drept calumea.

| Tinaaaa a răspuns:

Eu zic ca Remington e bun big grin.