| Ella3133 a întrebat:

Care rimel este mai bun cel de la Lild(stiu ca au produse destul de bune) sau cel de la Oriflame(cel Beauty Lash Extreme)? Fundaaa happy

Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

Eu optez pentru cel de la Oriflame, il am si eu si sincer este foarte bun. Nu te pacali cu preturile mici de la Lidl. Calitatea conteaza. In plus, cel de la oriflame nu irita pielea si este usor de demachiat.

4 răspunsuri:
| samsung2550 a răspuns:

Cel de la oriflame

| pinkpanther2000 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun este cel de la Dior sau de la Maxfactor. mie imi face genele mariwinking

| costin7 a răspuns:

La Lidl. Mi-am cumparat si eu si e destul de bun. La Oriflame ii face multa reclama si e scump, dar nu e chiar atat de bun. Deci iti recomand sa-l iei de la Lidl.

| Livlivliv a răspuns:

Cu siguranta cel de la Oriflame! Eu una sunt foarte multumita de cam toate produsele pe care le-am luat de la ei. Cum a spus si iulia2000b,este si foarte usor de demachiat si este rezistent-dureaza o zi intreaga fara urma de degradarehappy