| Ella123 a întrebat:

Ce produse sunt mai bune, cele de la Avon sau cele de la Oriflame?
Care rimel este mai bun?

10 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Avon happy
Mascara SuperFull

| OanaG a răspuns:

Buna, eu folosesc numai produse din gama Avon, ti-as recomanda rimelul "Spectra Lash" dar si "SuperShock" happy

Pupici!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu nu mai folosesc am avut de exemplu un par frumos care nu avea pic de matreata pana m-am apucata sa folesc produsele de la avon shampnurile nu sunt bune rimelurile mai merg

Răspuns utilizator avertizat
| nico1988 a răspuns:

Oriflame.lash mascara.nu ezita sa ma contactezi la nicol_oriflame@yahoo.com

| bianca_1917 a răspuns:

Mai eu consider ca si avonul si oriflame'ul au produsele lor bune si cele de proasta calitate.eu prefer avon'ul.pai ca rimel ti-as recomanda SuperShock sau Mascara SuperFull de la avon

| Girl1234566547 a răspuns:

Eu ti le-as recomanda pe cele de la Avon... mi se pare foarte bunehappy. bine acum depinde de gustul fiecaruia.winking Eu folosesc rimelul SuperShock si chiar imi place foarte tare! O zi placuta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa stiti ca de la avon sunt tare marfa produsele. un rimel cel folosesc si ce e bun ar fi:supershok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orfilame :X

| Ella123 explică:

Nu folosesc samponurile de le avonbig grin