| Kathhy23 a întrebat:

Care sampon credeti ca e mai bunbig grinove,Nivea, Avon Naturals sau Wash&Go?happy

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pentru părul meu, deocamdată, cel mai bun şampon este Pantene ProV Aqua Light şi Garnier Fructis, dar dacă ar fi să aleg dintre ce ai enumarat tu aici, aş alege Dove sau de la Avon, Advance tehnologie.
Celelalte mi se păr de proastă calitate şi fac mătreaţă, dar acum depinde şi de tipul părului.
Baftă!

| ??DongRi a răspuns:

Eu folosesc Nivea si pana acume cel mai bun din cate am incercat. Acum depinde de la persoana la persoana.

| pwp a răspuns:

Depinde de parul fiecarei persoane...Dar cred ca Dove si Nivea sunt cele mai bune.

| AriannaAri a răspuns:

Depinde si de parul tau. Eu personal folosesc Pantene sau Sunsilk dar daca ar fi sa aleg din cele spuse de tine as alege Nivea. Si inca ceva..produsele de la Avon nu sunt asa de calitate, in afara de parfumuri si ojewinking.

| Uza a răspuns:

DOVE & NIVEA! asa mergi la sigur!
Un sfat: nu cumpara de la Avon!:-(

| daniela50 a răspuns:

Nivea si Wash&go

| alexandra9 a răspuns:

Nivea