| AndreeaRullz a întrebat:

Am folosit un sampon de la Avon, care mi-a facut o matreata de toata frumuseteasad. acum mi-am luat samponul acela de la Nivea pentru matreata, am mai avut un sampon de la Nivea si a fost bun... A mai folosit cineva acest sampon?

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Am folosit, dar nu prea mi-a dat rezultate asa bune. Iti recomand de la life-care : http://www.life-care.ro/produse-online/detalii-produs.html&product=404 este foarte bun. :)

| MisterKat a răspuns:

Da, eu am folosit samponul de la Nivea si e super bun!
Poti folosi samponul Clear sau un sampon pe baza de plante(incearca la un magazin naturist).
Sanatate!

O zi buna!

| ecristinamc a răspuns:

Nu mai schimba samponul asa des. El este cauza matretii.

Iti spun din propria mea experienta.

Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti un sampon anti-matreata trebuie sa folosesti un sampon cu are sa nu te speli in fiecare zi pentru ca iti face matreata.Eu in recomand sa iti speli parul cu Pantten[nu stiu cum se scrie dar in fine] si balsam este foarte bun.
Si ei facut matreata de la ala de la avon pentru ca nu e bun deloc.happy

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda Head & Shoulders, cel cu migdale.E foarte bun, hraneste radacina parului si il face frumos si sanatos! Mult succes!:*