| Martsje a întrebat:

Care sampon de la Gliss credeti ca ar fi cel mai bun, asta daca ati incercat macar cateva dintre ele, in sensul sa-ti lase parul moale, sa nu-ti ingrase parul, sa nu faci matreata etc? Stiu ca depinde de la scalp la scalp, dar totusi vreau o parere.
Care da rezultate mai bune si intr-un timp mai scurt masca sau balsamul Gliss?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Am folosit multe sampoane si de la Gliss si de la alte firme!
Eu acum folosesc Syoss OLEO 21! Si este super super bun. De cand il folosesc, nu ma mai dau cu balsam absolut deloc! Iti lasa parul moale, matasos si stralucitor!
Ti-l recomand! E foarte bun :-x
Poti folosi si dupa spalare un balsam de la Syoss, Gliss, Loreal, Kalos sau placenta (pe care o gasesti la XXL mega discount, nu este foarte scumpa, miroase frumos si e buna), sunt foarte bune si ele, iti lasa parul destul de moale.
Sper ca te-am ajutat!
O seara faina kiss