| Bianka1811 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi spuneti ce sampon sa folosesc pentru parul moale, des, lung, drept dar vreau sa fie un sampon care sa tina adica sa nu se ingrase repede parul. Si puteti sa imi spuneti ce parere aveti despre sampoanele Syoss si elseve sunt bune pentru parul meu big grin? Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| FallenB a răspuns:

Sampon la care sa nu se ingrase parul la 2 zile nu am mai vazut! Cel putin pentru parul meu. Eu folosesc Elseve Nutrigloss Light si Elseve ColorVive. Poti sa mai folosesti si Blasam(optional). Sampoanele Elseve sunt foarte bune. In legatura cu Syoss, nu stiu ce sa zic... Am folosit o perioada, dar cel putin eu, nu am fost multumit. Trebuia sa clatesc timp de o jumatate de ora, fiindca la uscare mi se ingrasa parul imediat (nu e spuma, ci doar... nu stiu ce e laughing, dar eu nu am fost multumit). Nu era nicio diferenta. Cand eram mai mic, foloseam Head&Shoulders, care ti-l recomand si tie. Ai o gama mare de produse de ales. Elseve este foarte bun. Apropo, nu cred ca exista sampon la care sa nu ti se ingrase parul. Mie mi se ingrasa la 2 zile si ma spal in fiecare zi pe par, fiindca nu stiu altfel cum sa mi-l pastrez curat. (chiar daca sunt baiat )

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Syoss este perfect, plus ca l-am incercat pe propriul meu par.
Il am lung, moale si des.
Cu samponul Syoss te speli o data la 3 zile.
E foarte bun.Nu mai cu el ma spal.
Fundita te rog daca este bun.
Pa, pa

| Alysée a răspuns:

Syoss

| dianita_4147 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un sampon de calitate.eu mi am cumparat de pe site un sampon de la tigi pentru par ondulat deoarece eu am parul odulat dar u poti sa iti cumperi unul pentru par drept sau fin care sa iti dea volum nu este scump 50ronwinking

| Danna19 a răspuns:

Elseve e bun dar trebuie sa folosesti si balsamul happy