| 3thera a întrebat:

Care sampon pentru parul blond vopsit e cel mai bun? Unul care sa intretina culoarea ca sa nu se mai decoloreze asa repede. Am fost bruneta inchis inainte daca conteaza.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca Elseve

| ilinc a răspuns:

Foloseste asta sunt foarte bune eu le folosesc pentru par saten https://www.google.ro/......ps?/search

| Astropuf a răspuns:

Panten par vopsit

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Recomand clatirea parului alternativ cu apa+otet si ceai de musetel

| Emasik a răspuns:

Foloseste samponurile de la schwarzkopf, sunt chiar foarte bune, intreaba in magazin care este par vopsit