| raducanumihaela a întrebat:

acum un an mi.am deschis nuanta parului de la saten inchis am ajuns la un saten foarte deschis spre blond(m-am vopsit cu blond inchis) de fiecare data cand ma vopseam dupa catev a spalari culoare se decolora iar acum vreau sa ma vopsesc culoarea mea naturala dar mi.e teama ca o sa se decoloreze iar sh o sa fiu nevoita sa ma vopsesc si eu nu mai vreau pentru ca mi s-a subtiat foarte tare parul si este foarte aspru. In trebarea mea este urmatoarea, ce vopsea sa folosesc sa nu se mai decoloreze? Multumesc happy

1 răspuns:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa incerci vopseaua de la L'oreal, mie mi s-a parut buna thinking doar ca acum depinde si de parul fiecareia...