| coconycol a întrebat:

Care stie niste tratamente naturale de slabit? nu ma refer la diete ci la creme, lotiuni ceva de genu asta. A folosit cineva asa ceva? Daca da au dat rezultate? Eu vreau sa slabesc la burta si talie... funda

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Infolieri cu tipla alimentara si orice crema anticelulitica
dar fara un stil de viata sanatos si fara sdport nu va da rezultate

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimNeamt a răspuns:

Tii dieta cu salate si mergi cu bicicleta sau la fotbal... eu am slabit inttrun an 10kg asawinking bft fundita?

| BlonDiK123 a răspuns:

Eu iti pot recomand sa faci masaje cu crema de paprika la salon 10 sedinte costa 250 lei dau rezultate foarte bune, dupa o sptamna se vad rezultatele dar depinde si de tine trebuie sa faci si miscare si sa mananci mai sanatos nu ma refer sa ti dai tot regimul alimentar peste cap, dar totusi evita prajelile si dulciurile si daca totusi doresti sa ti le faci acasa iti poti comanda acel aparat care face reclama la teleshoping 'relaxesenton' cel putin cred ca asa se numeste si iti poti lua crema de paprika de pe net si o aplici pe zonele cu probleme si dupa aceea cu aparatul acela... sper ca te am ajutat te pupkiss