| DeNeinlocuit a întrebat:

Care sunt calitatile unei femei perfecte?

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Încă nu sa născut femeia sau bărbatul Perfect!

| SamSon a răspuns:

Vrei o femeie perfecta, ia-ti o barbie. Nimeni nu e perfect.

| educatie2021 a răspuns:

Oooo da laughing Nu cred ca intrebarea ta se incadreaza la ceasta categorie. Tine mai mult de personalitate ceea ce intrebi tu.

Cea mai importanta calitate este fidelitatea. Cat despre femeia perfecta - are mai multe forme si calitati dar daca nu o are pe cea de mai sus nu mai este "perfecta"

| WR104 a răspuns:

Nu exista, femeile in general sunt in cautarea fericirii iar asta presupune mult egoism din partea lor.

| Chαяtreux a răspuns:

-Loialitatea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Perfectiunea e in viziunea fiecaruia.Eu pot spune ca o fata cu par negru e perfecta, iar tu spui ca cea cu par blond e perfecta.Asa sta treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mai putine defecte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate. Femeie perfecta nu are defecte, pentru ca e perfecta...

| SerafimHD a răspuns:

Iubitoare, Respectoasa, fara fite, inteligenta, fidela!

| FreakyChucky a răspuns:

Depinde de punctul fiecaruia de vedere, dar cred ca o femeie sincera, respectuasa, inteligenta si frumoasa[in ochii fiecaruia] toti baietii isi doresc.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Eu zic ca orice femeie e frumoasa in felul ei..depinde de gusturile fiecaruia big grin

| AnubisTheGod a răspuns:

Frumoasa,atragatoare,sufletista, sa o duca mintea cat de cat si sa fie fidela.

| padalekilover a răspuns:

Pai : loialitatea, sinceritatea, iubirea, priceperea. Si fara frumusete!

| VampyYuki a răspuns:

Femeia perfecta nu exista! De asemenea probabil ca nimeni nu e perfect daca ma intrebi pe mine(si cu siguranta asa e).O femeia ar trebui sa fie devotata si loiala, nu falsa si usuratica. Daca unii prin femeie perfecta inteleg:fund, sani mari, slaba si cu un chip perfect(si daca se poate sa fie cat mai dezbracata), ei bine atunci sa stii ca asta nu e deloc perfectiune.Perfectiunea nu exista, e doar in imaginatia unora care au impresia ca daca o femeie are sanii mari e absolut perfecta.Nu e asa!