| 0PopaPorno a întrebat:

Care este secretul unor picioare perfecte? ( pentru femei )

4 răspunsuri:
| Avril01 a răspuns:

Secretul unor picioare cu o piele catifelata ca matasea este masajul si hidratarea. Poti combina aceste doua tehnici, iar rezultatul va fi pe masura asteptarilor.

Ofera-le picioarelor tale cateva exercitii (mergi pe jos sau cu bicicleta, urca scarile, nu lua liftul) si trateaza-le cu creme speciale pentru corp.

| Ramo137 a răspuns:

Incearca sa nu le tratezi brutal sau sa faci vreau sport dur. eu fac ju-jitsu si am numai vanatai si umflaturi.

| victorandrei a răspuns:

Este secret, deci nu se poate divulga big grin

| SmokeyEye a răspuns:

Mersul pe jos si epilatul.