| Cristina_2136 a întrebat:

Care sunt cei mai potriviti blugi care sa nu se largeasca pe fund si care sa nu pice dupa tine... cei elastici sau nu?(ma refer la material)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca te-ai referit la material dar pentru mine e mai importanta croiala. Trebuie sa probezi, asta e secretul, te lasi in jos te ridici, si o sa iti dai seama daca sunt prea stramti, prea largi, daca se lasa sau nu. Daca sunt prea largi in talie (de obicei la spate) croiala nu e buna pentru tipul tau de silueta.
Trebuie sa le incerci pe toate, cu talie joasa, inalta, medie, culori diferite, forme diferite, materiale diferite, croieli diferite, lungimi diferite, firme diferite etc

8 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Cei elastici sunt mai potriviti, se muleaza pe tine si nici nu se largesc la spalat, din contra, se mai strang un pichee hee

| Zoombe3 a răspuns:

Eu am avut unii foarte elastici pe care dupa ce ii spalam stateau pe mine si dupa juma' de ora sa largeau pe mine. Ai putea incerca unii din material de blug original, ala scortos pe care daca tragi cu chibritul se aprinde... rolling on the floor cred ca am vazut prea multe desene animate

| Raluca_7548 a răspuns:

Cei elastici sunt cei mai potriviti..si nu se lasatongue

| bibitza a răspuns:

Cei elasticiwinking. nu au cum sa se lasewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cei elastici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elastici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai potriviti blugi sunt cei jeas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cei elastici, cei elastici invers se largesc pe fund.