| Jessica1235 a întrebat:

Pantaloni de blugi se pot lărgi? Din câte știu acest material este elastic din cauza elasticului din el dar nu că ar fi posibil să se lărgească ei în timp.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu toti blugii se pot largii, doar cei care au elastan in ei.
Din pacate, daca iti sunt strimiti este ideal sa slabesti, ca sa incapi in ei.

| Jessica1235 explică (pentru Violleta2022):

În parcursul a doi ani mi-am cumpărat 2, 3 perechi de blugi și am observat că după câteva săptămâni erau mai largi și nu știam dacă am slăbit eu sau ei s-au lărgit.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jessica1235):

Cel mai probabil ai slabit tu, fiindca pantalonii nu se largesc decat daca au 30-40% elastan.

| Catrice a răspuns:

Jokes on u majoritatea blugilor au max2% elastan