| imyourdestiny2 a întrebat:

Care sunt cele mai bune creme/lotiuni de corp pentru hidratarea pielii? eu folosesc nivea pentru piele uscata/normala.

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E buna Nivea, dar la fel de bune sunt Garnier, Dove sau Elmiplant!

| adika a răspuns:

E f bun si organic, natural, bio:
http://www.sheabynature.co.uk/product_info.php?cPath=79&products_id=387
Mi se pare un pret f mic: 3. 95, eu l-am cumparat acum o luna cand nu era la oferta.

| Evaa a răspuns:

Si cele de la Garnier sunt bune.

| Alina a răspuns:

Si eu tot Nivea folosesc, insa si cea de la Garnier pentru hidratare intensiva e bunahappy

| andraaa12 a răspuns:

Degeaba folosesti Nivea, nu o sa foloseasca la nimic, mai bine gaseste un reprezentant Avon sau Oriflame, sunt ieftine si foarte bune.

| Ice*Queen a răspuns:

Cele de la Herbagen sau Lush, sunt fara parabeni. Saaaauuu... Johnson's baby big grin

| dana_7218 a răspuns:

Si eu am folosit garnier, dove, nivea, sunt f bune, acum folosesc de la neutrogena si sunt f multumita, este speciala pentru pielea f uscata si are si un miros discret dar f placut, lasa pielea ca de bebelus, mai poti folosi creme pentru bebelusi(asa am auzit ca ar fi bune si pentru pielea noastra)

| oriflame4u a răspuns:

Http://oriflame4u.wgz.ro/menu/formular-contact vino alaturi de noi, cu siguranta nu vei regreta!