| zuzuke94 a întrebat:

Am o piele a corpului mai uscata si am nevoie de o lotiune de corp foarte buna. Am incercat mai multe dar nu am gasit una care sa ma multumeasca. Voi, fetelor, ce lotiuni de corp folositi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pinkycarmen a răspuns:

Incearca sa folosesti uleiul de masline sau alte chestii naturale.

| zuzuke94 explică (pentru pinkycarmen):

As vrea o crema..sa intre in corp mai repede. daca ma dau cu ulei de masline trebuie sa umblu dezbracata ca imi murdaresc hainele sad
dar mersi de sfat happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la cremă și dă cu ulei de migdale dulci/argan.
Pa, pa.

| zuzuke94 explică:

Am incercat aseara uleiul de masline si este foarte bun! intra repede in piele nu asa cum credeam eu. fundita merge la cel care mi-a spus primul de uleiul de masline! va multumesc tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc de la avon, dar nu sunt multumita.
Foloseste ulei de masline, hidrateaza bine, intra bine in piele.
Te pup!

| rosalinda985 a răspuns:

Cele de la Avene sunt cele mai bune pentru ca nu au parabeni. Sora mea a avut tot aceasta problema si intr-o luna folosind in fiecare seara inainte de dus avea o piele fina.Pretul este destul de mare un tub are un pret de aprox 90 lei