| deearrr a întrebat:

oare ce as putea sa folosesc pentru catifelarea si hidratarea intensa a pielii? sa fie ceva eficient deoarece in ultima perioada am fata si mainile foarte uscate si aspre...ba chiar si pielea de pe corp, e mai uscata si aspra, si mi-as dori sa-i ofer un plus de fermitate, hidratare si catifelare intensa, pentru ca nu reusesc doar cu o simpla crema hidratanta!

1 răspuns:
| iulikka a răspuns:

Cea mai hidratanta crema este cea care contine miere cum este crema bioten cu miere