| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune parfumuri din lume? Și voua care va plac?

Răspuns Câştigător
| Girl72 a răspuns:

Cele mai bune parfumuri ale anului 2013:

- Parfumuri pentru femei:
1.Chanel Coco Noir
2.DOT Marc Jacobs
3.Gucci Premiere
4. Justin Bieber's Girlfriend
5.Lady Gaga Fame
6.Lancome La Vie Est Belle

- Parfumuri pentru bărbaţi:
1. A*MEN Pure Leather by Thierry Mugler
2. Giorgio Armani Acqua Di Giò Essenza
3. Giorgio Armani Code Ultimate
4. Montblanc Legend Eau de Toilette
5.Vince Camuto for Men

Personal, nu am încercat nici unul dintre cele de mai sus, dar din moment ce sunt cele mai bune parfumuri ale anului 2013, chiar trebuie să aibă un miros plăcut! happy

Fundă?

2 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Cele mai bune parfumuri sunt cele care ti se potrivesc. Cel mai important factor este PH-ul pielii. Acelasi parfum poate sa "miroasa" bine pe tine dar altfel pe o alta persoana.
Parfumurile au trei note: initiala care tine intre 5 si 10 minute, de mijloc ce dureaza pana la o ora si de baza care dureaza cel mai mult. Asta este cea mai importanta.

| zuzucarla a răspuns:

Mie imi plac tote parfumurile...dar am doua care le iubesc:
1.Like a jump in the pool de la essence
2.Dolce cabana