| puffika a întrebat:

Care sunt cele mai bune produse cosmetice dupa parerea voastra? ma refer la machiajuri si dintrastea adica ce companie are produse mai bune?

3 răspunsuri:
| iacob_2737 a răspuns:

Iti recomand cele hipoalergenice cum ar fi no7 de la Boots, La roche posay, fondurile de ten de la avene si ivatherm. Ai calitate si siguranta ca nu te iriti sau iti apare nu stiu ce alergie.

| sugarsweet0111 a răspuns:

Mie imi plac mult cele de la Lancome, yves saint laurent si guerlan. Dar pigmenti, nu fard. Si app, e important sa folosesti un primer inainte, caci astfel vei putea folosii ce farduri vrei tu, ca nu se strange. tepup

| Andraa9 a răspuns:

Mac, Nars, Clinique, Roche Posay