Întrebare recomandată | panda3 a întrebat:

Dupa parerea voastra este bine sau nu sa folosesti produse cosmetice?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este si nu este bine sa la folosesti, hai sa zic totusi ca e bine dar pana la o limita[sa nu exageram]

| AnaBejenaru a răspuns:

E bine sa folosesti, dar nu in exces.Adica,acum cat esti tanara si ai fata frumoasa, si curata, nu are nici un rost sa o strici cu farduri&fond de ten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele cosmetice folosite pentru a masca unele defecte sunt binevenite. Nu vad rostul machiajului in exces, care imbatranesc tenul.

| Ionutzu0077 a răspuns:

Ca sa fiu sincer ca baiat eu cred ca unele cosmetice poti dar nu in exces big grin stii cum se spune ce e in exces stricawinking

| helpyou03 a răspuns:

Depinde de produse. daca este ceva bun si care sa ti`se potriveasca, folosit corect nu vad nimic rau in asta.bine asta daca n`ai 12...13 ani.