| Laurretta a întrebat:

Care sunt cele mai bune rimeluri? Am genele lungi si pana acum am folosit doar rimeluri care nu incarca (nici nu se facea diferenta daca m-am dat sau nu) si as vrea sa incerc un rimel care sa-mi puna genele in evidenta. In ce magazine as putea sa le gasesc?
p.s. nu vreau sa-l comand pe internet sau din reviste.

6 răspunsuri:
| otylyaotty a răspuns:

Si eu am gene lungi si folosesc 2 rimeluri de la Maybelline: the colossal volume express (acesta este pentru volum si il aplic de 2 ori), apoi aplic the falsites volum express (acesta este pentru efectul de gene lungi, il aplic tot de 2 ori ca sa para genele si mai lungi) si la sfarsit il aplic iar pe cel pentru volum. Dupa fiecare aplicare este foarte important sa-l lasi un pic sa se usuce.

| otylyaotty a răspuns:

Le gasesti in super/hipermarket sau in magazinele de cosmetica.

| otylyaotty a răspuns:

Scz, era the FALSIES volum express.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai e bun asta seventeen way up waterproof e EXTRA LONG & separated lashes.e din grecia si nu stiu daca se gaseste in Romania spune-le si tu denumirea la saloane si iti spun ei de unde il poti lua succes

| isakaratista a răspuns:

De la Kalos sunt excelentehappy sau dai cu blashu!

| Crysux a răspuns:

Cel de la Oriflame, Beauty Wonder Lash sau Beauty Power curl.
Iti propun sa devii si tu reprezentant:
Avantajele Oriflame:

• Produse cosmetice si/sau accesorii cadou
• Celemai bune discounturi la comenzile din catalog. In calitate de Reprezentant Oriflame beneficiezi de discount cuprinse intre 23...40%, in functie de valoarea comenzii si te vei bucura de produse pentru ingrijire si frumusete de cea mai buna calitate
• Timp de lucru flexibil, tu decizi cand si cat de mult muncesti, singura investitie pentru a porni afacerea Oriflame consta in timp si pasiune
• A fi Reprezentant Oriflame inseamna nu numai munca, dar si foarte multa distractie. Devenind Reprezentant Oriflame te vei bucura de produse de calitate superioara si in acelasi timp poti sa-ti face noi cunostinte si prieteni, sa calatoresti in tara si in strainatate, sa iei parte la evenimente de promovare a produselor si activitati incitante
Cu Oriflame ai ocazia să câştigi bani în trei moduri:
1. Faci economie când cumperi produse Oriflame;
2. Câştigi din vânzările către prieteni şi cunoştinţe prin promovarea catalogului;
3. Câştigi prin crearea unei echipe cu care să-ţi poţi mări vânzările.
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
•0%: pentru comandă sub 50 lei
•23% : pentru comandă 50 - 249 lei
•30% : pentru comandă 250 - 499 lei
•40% : pentru comandă peste 500 lei

• Iti poti spori castigurile daca inviti si alte persoane sa se alature echipei tale.
Poti castiga pana la 21% din vanzarile fiecarui membru din echipa creata de tine.

Semnezi Contractul devânzare-cumpărare cu Oriflame. Pentru aceasta ai nevoie de: copia după cartea de identitate.
• Consultantul îţi explică termenii şi condiţiile în care compania îţi acordă credit de 18 de zile.
• Primeşti o legitimaţie de Client Oriflame, un număr de cont (cod client)
• Acum, pe baza codului de client poţi face prima comandă de produse Oriflame!
Foloseşte-ţi timpul astfel:
• Prezintă cataloagele şi ia comenzi pentru fiecare catalog;
• Invită prietenii să ia parte la o prezentare a Avantajului Oriflame;
• Participă laîntâlniri, instruiri şi evenimente. Aşa vei învăţa din experienţa celorlalţi.

Daca doresti lasa.mi un mesaj in privat.