| didu_5680 a întrebat:

cryingcryingcrying vreau si eu un rimel bun cryingcrying care NU incarca genele si care sa le ofere volum sad. Voi ce rimel folositi? pe care il considerati cel mai cel?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am o prietena care foloseste de la Mascara si este foarte multumita de el asa ca ti-l recomand. Te pupkiss

| L a răspuns:

Eu folosesc Rimel Maybelline FALSIES, sunt ff multumita de el big grin.`

| Akid a răspuns:

Supershock-> avon

| ancutsa410 a răspuns:

Eu folosesc mascara super full de la avon. e bun.

| didu_5680 explică:

As vrea sa va fi daruit tuturor fundite, sper sa nu va suparati pe mine, va iubesc love struck