| killmyha a întrebat:

Care sunt cele mai mari greseli in moda?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| BodyFleci a răspuns:

La fete cel mai BINE ar fi iei niste blugi/ colanti stramti un tricou o geaca peste SA NU TE INCHIZI! si niste tenesi! simplitatea e raspunsul la opusul intrebarii tale laughing

| Nickname1890 a răspuns:

Iti spun pentru barbati: pantofii neasortati cu cureaua; argintiul combinat cu auriu, hainele nr mai mare sau mai mic decat ar trebui (o greseala FOARTE intalnita mai ales cu hainele mai mari)
lantul de aur la gat indiferent cat de finut este, mi se pare de prost gust la barbati, costum sau sacou cu tenisi/adidasi in picioare (absolut groaznic), pantalonii de trening purtati in conditii ce nu implica practicarea unui sport... si pot sa mai lungesc mult lista.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielCIG a răspuns:

Greselile in moda sunt atunci cand te supra incarci cu chestii inutile, cand te machezi exagerat de mult si te imbraci ca si pentru nunta lui chuck norris cu "The virgin queen". intotdeauna am apreciat simplitatea la persoane, nu-mi plac lucrurile extravagante.

| CrystyChrys a răspuns:

Hainele! doar hainele fetelor.ce bine ar fi sa nu aiba laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CrystyChrys a răspuns (pentru J0KeRuL):

laughing