| Ana a întrebat:

Care sunt mai bune: perlele iluminatoare pentru fata sau perlele pentru bronzat? Eu sunt la ten mai deschisa.Care sunt mai bune pentru tenul meu?

Răspuns Câştigător
| Ramonish a răspuns:

Buna!
Si eu am tenul foarte deschis! Si folosesc perle pentru bronzat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te sfătuiesc să folosești perle. Cel mai bine o pudră translucidă minerală, este mai naturală.
Pa, pa.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca ai tenul deschis cred ca mai bune sunt cele iluminatoare.eu pe alea le folosesc

| LostInDreaMs09 a răspuns:

Ce stupid

| myhaeluta a răspuns:

Cele pentru bronzant daca il ai deschis si daca il ai mai inchis cele iluminatoare