| B3bytzaa a întrebat:

Sunt bune perlele de la Avon de fata pentru bronzat? Cine a folosit sa imi sp si mie happy. fundita:X

Răspuns Câştigător
| MariaMonica a răspuns:

Mai depinde de care.Eu mi-am luat dinalea maronii asa laughing(Le am de cativa ani aproape intacte) Cand ma dau pe fata cu ele zici ca sunt o caramida :-ss trebuie sa ai mare grija. Nu te-as sfatui, dar nu pentru ca vai contin parabeni.Hai sa recunoastem, ce produse mai sunt naturale in momentul de fata? Pana si aerul pe care il respiram e foarte nociv, de alimente ce sa mai spun. Daca te hotarasti sa iti cumperi nu iti lua dinalea maronii, sau daca iti iei asa, da-ti cu o cantitate mica pe fata ca sa nu se vada urat :* Te pup.

5 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Sincer,nu!
Nu da bani pe ele, nu e nici pe departe cum arata in poze, trust me.
Arata de parca ai fi data cu caramida pe fata, sunt portocalii.
Faci o prostie sa dai atatia bani pe ele, pluc ca, contin parabieni (toxici).

| marinamary a răspuns:

Imi plac f mult mult si m-am dat cu ele de mai multe ori! Si mai imi plac deoarece nu zici ca tiai dat pe fata cu o mie de produse!

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da, sunt in bune[asta e parerea mea] eu le folosesc si pot sa spun ca sunt multumita de elebatting eyelashes.

| giuly a răspuns:

Produsele de la avon conţin acid sulfuric şi grăsime de gibon.

| angel_9979 a răspuns:

Mie mi-au placut si adevarul e ca te tin foarte mult si nu iti da senzatia ca esti data cu 1 milion de lucruri pe fata.Deci eu cred ca merita sa le incerci.