| Miruna0909 a întrebat:

Care sunt mai frumoase, blondele vopsite sau cele naturale?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai frumose ca ce? ca par?

Nu este doar despre par!
Sunt destule femei frumoase si blonde si brunete si satene!
E adevarat parul este 'podoaba capilara', dar pe langa par mai exista si corpul si tresaturile fetei etcwinking

nu in ultimul rand exista adagiul scolastic latinesc de la care a pornit toata treba cu "gusturile nu se discuta" si anume "De gustibus et coloribus non disputandum" ceea ce inseamna in traducere - Despre gusturi si culori nu trebuie sa discuti

| dullcat a răspuns:

Simplu.Frumusetea e in ochii privitorului.

| BIoody a răspuns (pentru dullcat):

Esti o violleta in devenire scrie pe tine.winking

| ReddY25 a răspuns:

Clar naturale

| Furnicuta000 a răspuns:

Statistic barbatii sunt atrasi de femeile blonde cu par lung si bogat. E extrem de greu sa fii blonda vopsita si sa ai par lung pentru ca decolorantul distruge parul deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele naturale. Uite un exemplu:
https://www.google.ro/......ps?/search

| blairelovesmusic a răspuns:

Cele naturale, mai ales cele cu ochii albastri. Frances Bean Cobain, fiica cantaretului Kurt Cobain, e un exemplu.

| Standt a răspuns:

Evident ca cele naturale.

| Lidia09 a răspuns:

Natura știe cum să împodobească fiecare ființă minunat. Nu contează este blondă, șatenă, roșcată, brunetă sau cu părul negru și dacă observați că oamenii chiar sunt frumoși naturali dacă stai să-i analizei chiar și același nas mai lung sau acele buze subțiri este o artă. Totul este creat perfect într-o gamă largă de culori. Piele albă, ochi albaștri, buze roșii sau păr șaten ochii căprui, nas delicat, buze pufoase roz. Da! Oamenii mai accentuează unele mici amănunte sau fac o schimbare, dar doar pentru a se simți ei bine. Dar aspectul exterior este nimic dacă vine la pachet cu un caracter ieftin.

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Blondele naturale. Dacă au și ochii albaștri atunci sunt perfecte.

| Justasimplequestion a răspuns:

Dis iz an answer

| JustAod a răspuns:

Satene