| Alison95 a întrebat:

Care unghii sunt mai frumoase, rezistente si scumpe, cele cu gel sau cu tips? si cat costa? funda! happy

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Pai eu iti recomand cele cu gel.
Nu stiu cat costa sad
Pa, pa.

| lolz1 a răspuns:

Cele mai frumoase și mai rezistente sunt cele cu gel. Prețul depinde de locul în care ți le pui, pentru că diferă. Dacă ți le pui la vreun salon atunci poți ajunge până pe la 70 de lei, în funcție de cât de sofisticate ți le pui! De obicei nu trece de 70 de lei, te pup!

| Alison95 explică (pentru lolz1):

Si cam in cat timp se construiesc? si singura nu le poti da jos?

| alina_8632 a răspuns (pentru Alison95):

Buna Alison! mi-am pus si eu unghii cu gel si vreau sa zic ca nu mai imi trebuie pentru ca unu la mana dai o groaza de bani si la sfarsit cand trebuiesc date jos unghia e deteriorat si app de datu jos hmm. da le poti da jos si singura dar iti trebuie o pila puternica si multa rabdare pentru ca o s-a cam ai de pilit la ele mult ca sa le dai jos in cazul in care nu vrei sa mergi sa ti le dea jos la salon cu pila electrica si da eram sa uit la mine in oras se pun cu 50 de lei cu tips si 35 doar simplu fara tips bine fata la care mi-am pus eu lucreaza acasa nu lucreaza la salon poate ai noroc sa dai si u de o fata care stie sa puna si te scoti mai ieftin. Bafta:*

| CHUpopCHU a răspuns:

Buna! in primul rand vreau sa iti spun ca ambele afecteaza unghia, dar mai frumoase si mai rezistente sunt cele cu gel. sper sa te ajute raspunsul meu pentru a face o alegere mai buna! te pup!

| CHUpopCHU a răspuns (pentru CHUpopCHU):

A si te pot costa in jur de 50-80 lei