| deeaxoxo a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun mascara?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Uite sfaturile make-up artistilor:
MAX VOLUME FLASH – RIMMEL
Oferă genelor de până la 14 ori mai mult volum fără să le încarce.
Puterea Max Volume Flash costa în formula exclusivă LASH EXPAND. Colagenul şi cheratina din compoziţia produsului dotează genele cu volum şi rezistenţă.

MAGNASCOPIC MAXIMUM VOLUME – ESTEE LAUDER
Dă personalitate genelor tale crescându-le instant volumul şi densitatea.
Secretul Magnascopic: aplicatorul unic Speed Meter care învăluie fiecare geană ajutând la dispersarea pigmenţilor ce intenifică culoarea cu 30%

SHOW ICONIC-DIOR
Ultima invenţie a casei Dior, în materie de mascara, Show Iconic a fost creat pentru prezentările de modă şi pentru apariţii uluitoare pe covorul roşu.
Periuţa tăiată oblic ondulează graţios genele în timp ce perii lungi, din plastic te ajută să defineşti fiecare geană şi să creezi acel evantai seducător care îţi învăluie privirea.

TELESCOPIC-L’OREAL
Gene până la stele? Acum este posibil cu Telescopic. Produsul are în avantaj periuţa flexibilă multi-comb expres în forma de elice.
Graţie acestei inovaţii genele tale vor beneficia de cantitatea ideală de produs. În plus, periuţa are 4 feţe de piepteni care strecoară mascara chiar şi printre cele mai mici gene, de la rădăcina până la vârf.

VOLUME EXPRESS COLOSSAL- MAYBELLINE NEW YORK
Gene cu volum de 15X mai mult volum. Nu sună rău nu? Cu asemenea calităţi se laudă Volume Express Colossal de la Maybelline New York.
Formula cu colagen dublată de o mega periuţa face produsul uşor de folosit şi acoperă perfect chiar şi cele mai mici gene

HYPNOSE-LACOME
Vrei să dobândeşti o privire hipnotică? Încearcă Hypnose de la Lancome. Periuţa specială intensifică genele cu până la 6 ori lungimea lor.
În plus, creaţia Lancome îţi învăluie genele cu o textură cremoasă, ideală pentru îngrijirea genelor.

AIR MAX MAX SPEED -ASTOR
Dacă natura nu te-a înzestrat cu gene prea dese, acum ai o alternativă demnă de luat în calcul: Air Max Max Speed, de la Astor.
Peria One-Stroke Volume împreună cu formula revoluţionară Air Max, vor conferi genelor tale de până la 12 ori mai mult volum. Rezultatele au fost testate in vitro.

2 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Cel de la Lancome. E waterproof.
L'am incercat si chiar isi merita banii

| redrouje a răspuns:

X10 sculptind eu il am acum este waterproof si sunt destul de multumita de elbig grin