| anonim_4396 a întrebat:

Ce mascara pentru volum vi se pare mai buna?

Răspuns Câştigător
| meLyssa_9110 a răspuns:

L'Oreal Volume Shocking Mascara (sunt mai multe nuante si de negru si de maro ) e cu 2 parti si cu pieptene e suuuper bun si costa in jur de 60 ron, telescopic de la L'Oreal incarca, magnifeyes nu e asa magnific cum se presepune a fi. eu folosesc acum de la maybelline volumexpress turbo boost si e perfect pentru mine.am mai folosit din carrefour un rimel VolumeFlash la 12 lei laughing) si chiar am fost uimita de rezultat. bine variaza si in functie de gene.nu ai specificat ce gene ai dar cele mentionate iti spun sigur ca te vor multumiwinking

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

@babyblue1132 era vorba de mascara pentru volum.

| Paulla a răspuns:

@meLyssa mda. Greseala mea. Am genele lungi dar subtiri.

| bea_6905 a răspuns:

Eu folosesc Lash Accelerator de la Rimmel London si functioneaza de minune pentru mine! happy