| bbianca09 a întrebat:

Mascara SuperShock sau Mascara SuperDrama?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe mascara Telescopic de la L*Oreal, personal nu am fost mulțumită de niciun rimel de la Avon ori Oriflame, sunt praf.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nici unul nu e de calitate dar daca ar fi sa aleg as alege prima varianta

| h3r a răspuns:

Mascara SuperShock, doar pe ăsta îl folosesc de la AVON, este foarte bun.

| RandomGirl a răspuns:

Am fost dezamagita de mascara SuperShock nu face mare lucru si imi lipeste genele. SuperDrama e mai ok dar nu e cine stie ce, daca nu ti le curbezi inainte cu acel cleste de gene nu prea arata bine.
Produsele de la Avon nu sunt de o calitate atat de buna cum se crede.

| CatalinaKaty a răspuns:

SuperShock e cel mai bun dar daca nu il vrei, poti lua de la Oriflame Mascara Wonder Lash.

| Ruxy_4054 a răspuns:

SuperShock.

| Gabi266 a răspuns:

Eu am folosit SuperDrama si am fost multumita.