| stephanie_2280 a întrebat:

Care vopsea fara amoniac e mai buna,de la L'Oreal sau Garnier?
Si daca ar fi sa folosesc, cam ce nuanta s-ar prinde pe saten mediu?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Incearca l`oreal, zic ca ti-ar sta bine saten inchis

5 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Cea de la L'Oreal, zic eu

| Androphyla a răspuns:

Incearca vopseaua de la Kallos. E mai buna. O gasesti in orice supermarket de genul Carrefour si iti poti alege culoarea preferata de pe catalogul de culori. happy

| stephanie_2280 explică:

Multumesc tuturor:*

| ElvisRoberto a răspuns:

L`oreal este foarte bun, iti da mult volum si te face sa te simti minunat

| IoanaAndreeaaaa a răspuns:

Buna poti incerca vopseaua de la Palette Color & Gloss fara amoniac care iti ofera o culoare de durata si stralucitoare. Poti alege o nuanta de aici http://www.palette.schwarzkopf.ro/......loss.html. Sper ca ti-am fost de ajutor