| Schatten a întrebat:

As dori sa imi schimb culoarea parului de la un saten mediu la un roscat cam asa http://www.just-marvel-x-men.com/......-1-50k.jpg si m-am gandit sa folosesc o vopsea fara amoniac deoarece nu am destul curaj sa folosesc o vopsea permanenta din moment ce nu m-am mai vopsit niciodata. Ce vopsea ar trebui sa folosesc ca sa imi iasa nuanta de rosu dorita? Tin sa mentionez ca am firul de par foarte subtire, fin si nu am mai fost vopsita pana acum. Sunt sanse sa imi iasa culoarea de pe cutie la prima vopsire?

2 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Cauta aici www.pisica-neagra.ro -su nuante f dragute de rosu inchis. Cred ca sunt printre putinele nuante pe care nu le-am incercat de la ei!

| Bondarel99 a răspuns:

Eu aveam parul saten inchis si mi-a iesit o nuanta frumoasa de roscat(mai inchis) si cu un singur pliculet de nuantator de la palette.Pe parul natural se prinde cel mai bine rosul...ar trebui sa iti iei un roscat deschis cu reflexii calde ca sa-ti iasa ce vrei.