| Gamer1212 a întrebat:

Cat costa indepartarea unei cicatrici? ...Am o cicatrice destul de urata pe frunte de la vârsta de 2 ani. Vreau sa o îndepărtez si ma gandesc ca e destul de costisitor..as vrea sa stiu cea mai buna metoda cat ar costa va rog frumos.
Dau funda❤❤❤

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu laserul dermapen dar trebuie sa faci câteva ședințe și nu scapi complet de cicatrice da se va vedea mai greu se va mai estompa mult, pai depinde mie pentru 2 cm mi o cerut 100€ dar nu mai m-am dus fiindcă nu mă mai deranja așa tare.