| alex69 a întrebat:

Salut, am 17 ani, iar la varsta de 2 ani am suferit un accident si am ramas cu o cicatrice urata pe antebrat (in urma unei arsuri). cicatricea(arsura cheloida) este pe o parte a antebratului destul de mare.
Cat ar costa o operatie pentru a scapa de aceasta cicatrice?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Salutare,daca mergi de pe acum la medic cat mai esti minor si mai esti la scoala nu vei plati decat jumatate din pret,acum nu stiu sa iti spun exact cam cat te-ar costa,un prieten a cazut cu motorul si si-a julit nasul si fata, i-au ramas niste urme si a fost la un chirurg plastician in arad, si a platit 200 de euro.Bafta si numai bine.

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Ai putea sa incerci sa iti faci un tatuaj peste cicatrice poate nu se mai vede(atat de bine).

Răspuns utilizator avertizat