| bostaoana a întrebat:

Cat costa o tunsoare mai scurta sus si lasata atat cat e ea jos?

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Adica filat?
depinde la ce salon te duci. poate sa te coste si 16-17 lei dar si 60 de lei.la saloanele la care merg eu variaza preturile.alege unul care stii ca e mai ieftin.

| FreakyChucky a răspuns:

35-40 lei
depinde si unde ti-l faci

| Chrisssu a răspuns:

Pai eu daca as merge la salonul unde ma tund eu cuafeza mea mi.ar lua 10 lei.
Dar aici depinde pentru ca fiecare couafeza are preturile ei. In orice caz mai mult de 10-15 nu cred ca te-ar costa happy