| MadalinaEsteZero a întrebat:

Cat costa pantofii/sandalele cu platforma?
Funda!
Va Multumesc!

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Depinde de firme de unde le iei. O prietena si-a luat niste pantofi cu platforma acum 3 ani, a dat 80 de lei, ii poarta si acum si inca sunt intr-o stare foarte buna.

| Kasia a răspuns:

Depinde de firma.cred ca poti gasi si pe la 60-70 de lei daca sunt no name dar si in jur de 200-300 de lei daca le iei de la o firma anume.bineinteles ca pot fi si mai scumpi precum pantofii de la firme renumite pe plan international dar nu cred ca ei intra in discutie aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.okazii.ro/cautare/sandale+platforma.html
Te pup!

| MadalinaEsteZero explică (pentru anonim_4396):

Am gasit si eu site-ul acela si nu-prea mi se potrivesc mie Acele incaltari. Mersi oricum.

| ealextpu a răspuns:

Vezi aici modele si preturi http://www.sandalecuplatforma.org/

| Blossom13 a răspuns:

Depinde de la ce firma le cumperi.
Pretul de incadreaza intre 50 lei si 10000lei. Daca chiar vrei niste platforme bue care sa tine iti trebuie 200lei!
Sfat: ai grija cum si unde le porti!
Bafta!