| norik a întrebat:

Cat costa skinorenul? se cumpara fara reteta?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Buna.Skinorenul din cate stiu eu costa vreo 30 de lei. Dar eu am fost la dermatolog, mi-a dat reteta si l`am luat gratis.

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Costa 44 de lei si il poti lua fara prescriptie medicala

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Buna.Eu am fost la dermatolog si mi-a recomandat skinoren mi-a dat reteta si l-am cumparat cu aprox. 7 lei. Dar fara reteta costa 44 lei.Iti recomand sa te duci la dermatolog! Te pup

| lul23 a răspuns:

Brevoxylul e mai ok si tot in jur de 40 de lei se invarte... da fara reteta.