| Laugh25 a întrebat:

Cat costa uleiul de ricin? Am auzit ca ajuta sprancele sa creasca mai repede? este adevarat? de cate ori ar trebui sa ma dau pe zi deoarece vreau sa'mi creasca sprancele cat mai repedehappy
cat costa?

Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Poti sa te dai pe par, pe gene si pe sprancene. stai cu el 3-4 ore si dupa te speli cu apa calduta si sapun. Si NU e bine sa te dai seara si sa ramai cu el peste noapte.

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu costa foarte mult in jur de 5 lei. Poti sa te dai odata pe zi de preferabil seara inainte de culcare este foarte bun.