| iwannabeperfect a întrebat:

Vreau sa-mi las sprancenele sa creasca, am auzit ca uleiul de ricin le ajuta sa creasca,este adevarat?
cum sa-l aplic,cand, cat timp?
funda**

2 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Da,uleiul de ricin e foarte bun. Te poti da zilnic, chiar si pe gene. Pui o picatura pe deget si te dai pe spranceana in directia in care cresc natural.

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, cum ti-am raspuns si la postul anterior: http://ulei-de-ricin.3x.ro/
aici ai toate detaliile; te poti da zilnic, recomand: sprancene+gene. Daca aplici zilnic in cateva saptamani o sa vezi diferenta.
Il poti aplica seara si dimineata sau numai seara ( pui o picatura, doua pe deget si il aplici pe sprancene in directia in care cres ele natural).

Spor!