| soffie a întrebat:

Cat costa un tatuaj semipermanent?

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

In jur de 10 lei nu e prea scump, si pentru cultura voastra generala, exista tatuaje semipermanente si se gasesc multe la Mamaia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista tatuaje semipermanenta. Nu vede nimeni prin tine ca sa aiba precizia sa-l faca cat mai aproape de stratul de la suprafata si foarte putin in epiderma. Cele permanente sunt in derma. Deci dupa ce se duce ramane sters, nu se duce de tot. Poti incerca henna.

| Jackster a răspuns:

Depinde de complexitate si de marimea lui.

| soffie explică (pentru Jackster):

Ca idee, oricum.