| Kskerion a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi fac un tatuaj semipermanent, imi puteti unde imi pot face si cat costa? Multumeschappy.

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Salut. De obicei, poti sa iti faci tatuaj la strand, care costa de-asemenea, 10 lei happy.Si probabil ca si la mare thinking Iti dureaza aproximativ... 1 luna.Sau dupa 3 spalari ti se duce.
1.Cel pe gat, maini si picioare sunt 10 lei.
2.Cel pe spate este vreo 15 lei, cam asahappy.
Cu mai mult de-atat...Nu te pot ajuta.
P.S: Eu sunt din Timisoara...Acum depinde de localitatea ta. :* Bafta.

8 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

In china, specifica unde stai

| NagatoTenseiHD a răspuns:

La mine in zone este da eu stau in timisoara si la mine e 10 lei sa iti faci unu. Stii cate modele au aia? Vreo amundoua geamuri si is mari vreo 2 metri atata is tatuajele eu in fiecare zii ma uit sa vad daca o aparut.Si eu am unu!

| Alecsa90 a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Buna, in ce zona in Timisoara?

| NagatoTenseiHD a răspuns (pentru Alecsa90):

Pentru?

| Alecsa90 a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

In ce zona se fac tatuajele acestea, ai spus ca la tine in zona....care e aceea zona?

| xBiiaM a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

In ce zona stai? Sunt si eu din Timisoara happy Si as vrea sa stiu si eu unde este thinking

| xBiiaM a răspuns:

Si tatuajul asta e dureros?raised eyebrows

| Kskerion explică:

In Bucuresti