| JohannaStone a întrebat:

Cat costa vopseaua de par/nuantatorul Casting Creme Gloss de la L'Oreal? Cam cat dureza intensitatea culorii?

3 răspunsuri:
| queenofsaigon a răspuns:

Durează destul de mult, depinde cât de des te speli pe cap. În cazul meu (mă spăl cel puţin 1 dată pe zi pe cap) a durat cam o lună jumate.

Eu ştiu că şi după un an încă se vedea că m-am vopsit. N-am scăpat de urme decât dupa ce m-am făcut cu permanent...

| JohannaStone explică (pentru queenofsaigon):

Deci inseamna ca este destul de buna. ideea mea era sa ma fac imediat ce se termina scoala si peste vara sa se mai ia culoarea de la inot si altele dar totusi cand avea sa inceapa scoala inca sa se vada o tenta dar sa nu fie prea puternica. si oricum eu ma spal pe cap cam o data la 2 zile.
cred ca vopseaua asta e perfecta pentru ceea ce imi doresc.
totusi, cam cat costa?

| queenofsaigon a răspuns (pentru JohannaStone):

Da, cu aceeaşi idee în minte m-am vopsit şi eu.

Mai mult de 40 de lei sigur nu e. Cred că în jur de 28-30.