| EuDenny a întrebat:

Cat costaa 9minute la solar?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Depinde de orasul in care locuiesti si de solarul la care vreo sa mergi.De obicei e 1.2 lei pe minut deci fa un calcul 9x1.2=10.80 deci vreo 11 lei.Bafta

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

In jur de 20 lei.De obicei un minut costa 2 lei.
Stiu ca nu te lasa mai putin de 6-7 minute. Daca te duci pentru prima data, cel mai recomant e sa stai 6 minute.
Nu te duce daca esti posesoarea unui ten deschis, asteapta pana la vara sa te bronezi putin, altfel risti sa te arzi.

| andrei1237 a răspuns:

Costa cam in jur de 15-18 lei.Un minut costa 1, 8 lei dar acum depinde si de salon!

| raducanumihaela a răspuns:

Depinde de salon, gasesti si cu un leu si 1.5 si 2/min.